Лунін провів чудовий матч в Іспанії, замінивши травмованого Куртуа. Відео

4,4 т.

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін провів свій п'ятий "сухий" матч за мадридський клуб. 24-річний уродженець Краснограда (Харківська область) вийшов у стартовому складі та відстояв на нуль усі 90 хвилин у поєдинку 1-го туру чемпіонату Іспанії проти "Атлетіка" з Більбао.

Поєдинок для футболіста збірної України виявився не найскладнішим. Господарі провалили гру, зробивши лише один удар у площину воріт, який Лунін легко взяв.

Мадридська команда домінувала на полі і з інтервалом у 9 хвилин зусиллями Родріго та Беллінгема забила у першому таймі два голи.

"Атлетік" – "Реал" – 0:2.

"Атлетик": Сімон – де Маркос, Вівіан, Паредес, Лекуе (де Альбеніс, 71) – де Галларета, Весга (Еррера, 64) – Ніко Вільямс (Беренгер, 46), Муньяїн (Гурусета, 46), Унаї Гомес (Санс) ), 46) - Вільямс.

"Реал": Лунін - Карвахаль, Мілітао (Рюдігер, 50), Алаба, Фран Гарсія - Вальверде, Тчуамені, Камавінга (Кроос, 71) - Родріго (Хоселу, 80), Беллінгем, Вінісіус (Модрич, 80).

За свою гру Андрій від авторитетного статистичного порталу WhoScored отримав оцінку 7.3 балів.

Востаннє Лунін у Ла Лізі виходив на поле 25 квітня у матчі проти "Жирони" (4:2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, основний воротар "Реала" Тібо Куртуа отримав тяжку травму на одному з тренувань команди. 31-річний бельгієць порвав передню хрестоподібну зв'язку коліна.

Після цього мадридці заявили, що розглядають можливість запрошення нового воротаря. Раніше у мережі з'явилося відео, на якому видно, як Лунін сперечається з тренером воротарів мадридців під час тренування.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!