Лунін пропустив два "воротарські" голи у фіналі клубного чемпіонату світу з футболу. Відео

31,7 т.
Лунін

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін пропустив образливий гол у фіналі клубного чемпіонату світу з футболу проти "Аль-Хіляля" із Саудівської Аравії. Наш співвітчизник не зміг врятувати ворота під час виходу віч-на-віч.

На 26-й хвилині араби у три передачі втекли в контратаку, яку замикав Мусса Марега. Малійський форвард пробив у Луніна, але українець не зміг відбити удар, а пропустив м'яч під собою.

Другий гол воротареві збірної України забили у другому таймі. Також вихід віч-на-віч став фатальним для Андрія, який не врятував команду, пропустивши так званий воротарський гол від аргентинця Лусіано Вієтто.

На 79-й хвилині Луніну забили втретє. За абсолютно бездарної гри іспанської оборони Вієтто оформив дубль.

У підсумку зустріч завершилась із рахунком 5:3. Для "Реалу" це стало п'ятою перемогою королівського клубу на клубному ЧС. До цього мадридці перемагали у 2014, 2016, 2017 та 2018 роках.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!