"Ліверпуль" зломив "Арсенал" та вийшов у фінал Кубка ліги в Англії. Відео

2,4 т.
'Ліверпуль' зломив 'Арсенал' та вийшов у фінал Кубка ліги в Англії. Відео

"Ліверпуль" став другим фіналістом Кубка англійської футбольної ліги. У півфінальному протистоянні команда німецького тренера Юргена Клоппа за підсумком двох матчів здолала "Арсенал". Причому на своєму полі "Ліверпуль" не зміг забити "канонірам" навіть у більшості (0:0), зате двічі це зробив у Лондоні – 2:0.

Гості грали без єгипетського форварда Мохамеда Салаха, який поїхав на Кубок африканських націй. Роль голеадора взяв на себе португалець Діогу Жота. На 19-й хвилині він більярдним ударом завершив сольний прохід, а в другому таймі ефектно реалізував вихід сам на сам із воротарем "Арсеналу" Ароном Ремсдейлом.

Дивіться найкращі моменти матчу на стадіоні "Емірейтс".

Окрім власне футбольних моментів, зустріч запам'яталася неординарними вчинками фанатів. Одному з них вдалося прорватися крізь стюардів і потрапити на футбольне поле.

Фанат на полі.

А з трибун летіли димові шашки. Молодий голкіпер господарів Ремсдейл не злякався і викинув одну з них за межі поля.

Димова шашка на стадіоні "Арсеналу".

Другим фіналістом Кубка ліги раніше став "Челсі". У лондонському дербі команда ще одного німецького тренера Томаса Тухеля двічі обіграла "Тоттенгем" італійця Антоніо Конте – 2:0 та 1:0. Фінал заплановано на 27 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, трактор врятував ситуацію під час футбольного матчу в Англії.

У той же час тренер МЮ погасив бурхливе невдоволення Роналду заміною.