Знущання на "Енфілді"! Ліверпуль – Атлетіко: всі подробиці матчу плей-офф Ліги чемпіонів

25,6 т.
Знущання на 'Енфілді'! Ліверпуль – Атлетіко: всі подробиці матчу плей-офф Ліги чемпіонів

У Лізі чемпіонів настав час для одного з ключових протистоянь плей-офф, в якому "Ліверпуль" і "Атлетіко" в Англії грали матч-відповідь 1/8 фіналу.

Незважаючи на статус фаворита, команда Юргена Клоппа несподівано поступилася в першому матчі на поле іспанців і поставила під сумнів свій вихід в 1/4-ю. Крім того ситуацію для "Ліверпуля" погіршує і психологічний момент - після тієї поразки "Атлетіко" "мерсисайдці" несподівано "згоріли" в АПЛ "Уотфорду" (1: 3) і вилетіли з Кубка Англії від "Челсі". І хоча після того "червоні" вже видобули чергову перемогу, але зараз вони не виглядали непохитними як в першій половині сезону ... А в підсумку вся єврокампанії "Ліверпуля" закінчилася неймовірним провалом!

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Атлетіко", який почався о 22:00 за київським часом.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 ФІНАЛУ

Ліверпуль (Англія). "Енфілд Роуд". 22:00

Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

"Ліверпуль" (Англія) - "Атлетіко" (Іспанія) - 2:3 (загальний рахунок - 2:4)

Голи: Вейналдум (43), Фірміно (94) - Льоренте (96, 105), Мората (120)

"Ліверпуль" (4-3-3): Адріан - Александер-Арнолд, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Хендерсон, Вейналдум, Окслейд-Чемберлен - Салах, Фірміно, Мане

Запасні: Лонерган (гк), Фабіньо, Мілнер, Мінаміно, Лаллана, Орігі, Матіп

"Атлетіко" (4-4-2): Хмара - Тріпп'єр, Савіч, Феліпе, Ренан Лоді - Коке, Сауль, Томас, Коке, Корреа - Жоау Фелікс, Дієго Коста

Запасні: Адан (гк), Хіменес, Мората, Лемар, Льоренте, Карраско, Врсалько

___________________________________________________________

00:47. На цьому ми завершуємо наш онлай цього неймовірного спектаклю на "Енфілді". "Атлетіко" творіч чудеса, а у кубку Ліги чемпіонів тепер буде новий володар. Дякуємо, що були з нами, і залишайтеся дивитися кращий футбол з OBOZREVATEL

Статистика усього матчу (з урахуванням екстра-таймів). Просто задушив "Ліверпуль" суперника, пробивши в два рази більше у ворота (12 проти 6-ти). Але ...

"Атлетіко" в двох матчах двічі обіграв "Ліверпуль" (1:0 і 3:2), і Симеона напевно не проти повторити

120+2. ВСЕ, МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Шалений матч, в якому "Ліверпуль" через помилки свого воротаря Адріана сенсаційно і просто неймовірно програє "Атлетіко" і вилітає з Ліги чемпіонів! Неймовірно!

120+1. Охохо, це фіаско "Ліверпуля", справжнє фіаско ... Так, ГОЛ "Атлетіко" - 2:3! Іспанці забивають 3-й і просто знищують морально господарів (Мората реалізував вихід один-на-один з воротарем)

120. І ще одна жовта в маатче - вже Томасу, за жорсткий фол проти Мане

119. І тільки на 119-й хвилині гри перша жовта картка в матчі - за неспортивну поведінку покараний Олександр-Арнольд після того, як фактично зірвався після фолу на Мората. Тут же і сам Мората також отримує "гірчичник" за розмови

113. Остання заміна (і надія) "Ліверпуля" - замість Фірміно виходить Мінаміно

112. Уже майже немає сил у "Ліверпуля" на великий штурм, і вболівальники "Атлетіко" вже починають радіти

108. 4-2-4 фактично тепер грає "Ліверпуль", з 4-ма фактичним форвардами попереду - просто бомбардують штрафну гостей і їх ворота англійці

106. ДРУГИЙ ЕКСТРА-ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Симеона реагує своєї заміною - замість Корреа в півзахист виходить Хіменес

Подвійну заміну робить відразу Клопп, все пущено ва-банк: замість Війнальдум вийшов Орігі, а замість Хендерсона - Фабіньо. Замість двох класичних центральних хавбеків випускає двох атакуючих гравців Клопп

Відео другого гола "Ліверпуля" (2:0) від Фірміно

105+2. ПЕРШИЙ ЕКСТРА-ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО! У нокдауні "Ліверпуль" - тепер треба двічі забивати англійцям, щоб пройти далі

105. ГОООООООЛ! Схоже, це кінець "Ліверпуля" - забиває "Атлетіко" 3-й гол! 1:3, і дубль Маркоса Льоренте (ударом з півкола штрафного з під захисника в ближній кут)

103. У "Атлетіко" в нападі замість Жоао Фелікса дограє Альваро Мората

99. Ух, наслідки тепер доведеться Адріану після такої помилки, якщо "Ліверпуль" вилетить, дуже нелегко від таких порівнянь

96. ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛ! І що робиться з "Ліверпулем"? Адріан невдало вибив м'яч, прямо на Фелікса в центрі, і той відразу викотив на Льоренте. Удар з лінії штрафної прямо в кут - 2:1. І тепер уже "Атлетіко" попереду за сумою двох матчів (за рахунок виїзного голу)

94. ГОООООООООООООООООООООЛ! Фірміно забиває - 2:0, і пенальті вже не буде! 2:1 на користь "Ліверпуля"! Боббі спочатку пробив головою в штанзі з навісу справа, а на добиванні вже спокійно відправив м'яч у кут. А розкішних передачу зробив Вейналдум

91. ПОЧИНАЄМО ЕКСТРА-ТАЙМ. Перша 15-хвилинка пішла, і "Атлетіко" відразу робить заміну - замість Тріпп'єр на фланг захисту виходить Врсалько

90+2. ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОСНОВНИЙ ЧАС! 1:1, і тепер два екстра-тайми по 15 хвилин проведуть команди

90. Дві хвилини додає рефері до другого тайму. Уже наверянка буде екстра-тайм

89. Облак сьогодні проводить суперматч! Якби не словенський кіпер, "Атлетіко" б уже "горів" близько 0:4

86. Салах "на велосипеді" обійшов трьох і метрів з 12-ти обвідним бахнув в дальню дев'ятку - трохи вище!

84. Ух, Вейналдум справа з гострого кута прострілив так, що насправді пробив під поперечину - Хмара ледве зреагував. А вже через хвилину Мане ще більш видовищною грає - удар через себе метро з 10-ти у сенегальця, але вище

82. Заміна у "Ліверпуля" - замість Окслейда-Чемберлена на поле виходить Мілнер

80. Шикарна контратака, в результаті якої Салах міг вивести тет-а-тет з воротарем Фірміно, але не зумів Мо обробити м'яч, і Феліпе в останній момент розрядив ситуацію

78. Сауль вирішив здалека з льоту прикластися по воротах "Ліверпуля", але сильно неточно

72. Заспокоїлась трохи гра, дав "Ліверпуль" перепочинок гостям і зосередився на більш повільної підготовки атак

68. Б'є видали Олександр-Арнолд - Хмара тягне, а добивання Робертсона вже блокує Тріпп'єр. Все більше тріщить оборона "Атлетіко" під наростаючим тиском "Ліверпуля"

66. Перекладина! Після удару Салаха з правого полуфланга м'яч відскочив до Робертсону, який відразу бив головою - тільки каркас воріт врятував "Атлетіко"

62. Відео першого гола "Ліверпуля" в матчі (Вейналдум, 1:0)

60. Фірміно пробиває по воротах після швидко атаки, і Хмара знову на місці

56. Перша заміна в матчі: у "Атлетіко" замість Дієго Кости виходить Маркос Льоренте

54. Окслейд-Чемберлен перевірив кут воріт з дальньої дистанції ударом низом, метрів з 25-ти, але Хмара витягує м'яч з-під штанги!

50. Мане після закидання пробивав з кута воротарського, і Хмара ледь впорався з ударом в ближній кут. Але офф-сайд у гравця "Ліверпуля"

47. Кинули в прорив Салаха по краю штрафного, але єгиптянин не зміг пробити небезпечно, і Облак без проблем відбив удар

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

Статистика після першого тайму

45+2. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. Без гостроти дограють команди першу половину і з мінімальною перевагою "Ліверпуля" йдуть в роздягальні

45. Дві хвилини додав рефері до першого тайму

43. ГООООООЛ! Виходить "Ліверпуль" вперед - 1:0. Таки Додуш господарі! Швидкий розіграш на правому фланзі, черговий навіс (вже який за перший тайм), і Вейналдум потужним ударом головою метрів з 10-ти відкриває рахунок!

39. Душить "Ліверпуль" гостей подачами в штрафну і навісами до воротарського, але поки безрезультатно. "Атлетіко" героїчно тримається. Клопп починає нервувати, так як час все більше на користь іспанців

36. Небезпечна подача спарва на хід Фірміно, але бразилець не потрапляє по м'ячу, і Хмара справляється з м'ячем

34. Салах відмінно відібрав м'яч у Лоді на фланзі і викотив під удар Мане. Той ударив потужно, але по центру в Облака

29. Ух, пішла Заруба в центрі поля, і в підсумку Фелікс гарненько отримує в п'яту від Хендерсона. Але знову без картки "разруливает" епізод рефері

25. Хейтер "Атлетіко" розважаються по повній - в нинішньому сезоні захисту іспанців немає рівних по виставлянію автобуса. Але зараз варто визнати, що гості атакують не особливо менше (і небезпечніше господарів)

20. Серія кутових біля "Ліверпуля", але без удару в створ - захист "Атлетіко" поки на рівні, вищому рівні. А потім після виносу зі штрафної Александр-Арнольд задумав піти прямою ногою в відборі проти Фелікса, але арбітр не дав навіть жовту

17. Небезпечно біля воріт "Ліверпуля"! Після подачі кутового Феліпе пробивав фактично метра на ближній штанзі, але не влучив у ворота з гострого кута!

14. Окслейд-Чемберлен пробиває по воротах вже з меж штрафного, і Облак робить сейв!

13. Як зазвичай, на трибунах "Енфілда" сьогодні краса

10. Салах б'є зі своєю улюбленою позиції (з лінії штрафного ближче до кута), але набагато вище поперечини

5. У хоязяев перша атака, але ще до останнього загострює пасу Вейналдум - в офф-сайді

1. Ух, ось це початок! Перша помилка у "Ліверпуля", і Фелікс відразу виводить Косту чи не тет-а-тет з воротарем! Коста пробиває - біля ближньої штанги!

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Поїхали!

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Ахах, а Клопп строго дотримується запобіжних заходів через коронавируса - сьогодні фанатам точно не отримати п'ять від німця

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ! Виходять команди на поле! Чинний володар трофею виходить на поле, щоб виправити своє програшне становище

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Уже майже заповнений "Енфілд" (радіють англійці, що ще можуть ходити на ЛЧ на відміну від інших країн) чекає реваншу від своїх улюбленців!

80 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади на сьогоднішню гру

ДЕ ДИВИТИСЬ

У прямому ефірі українські вболівальники зможуть подивитися топматч ЛЧ на телеканалі "Футбол 1". Також трансляцію гри можна знайти в інтернеті в сітці російських "Матч ТВ" і "Матч! Футбол 2" і білоруського "Білорусь 5"