Ліга чемпіонів: фантастичний Мессі допоміг "Барселоні" розгромити "Ліверпуль"

60,1 т.
Ліга чемпіонів: фантастичний Мессі допоміг 'Барселоні' розгромити 'Ліверпуль'

Каталонська "Барселона" в першому півфіналі Ліги чемпіонів вдома обіграла англійський "Ліверпуль". Поєдинок на легендарному стадіоні "Камп Ноу" пройшов за переваги гостей, але завершився з рахунком 3:0.

"Ліверпуль" дуже здорово почав матч, змусивши захист "синьо-гранатових" декілька разів допускатися помилок. "Червоні" постійно нагнітали, але до реального забійного моменту справа так і не дійшла. Замість цього, захоплені атакою ліверпульці пропустили фатальний контрвипад.

"Барселона" – "Ліверпуль"

На 26-й хвилині Жорді Альба шикарно відпасував із лівого флангу, і Луїс Суарес, вискочивши з-за спин центральних захисників, у дотик відправив м'яч у сітку.

Для "Барселони" це стало 500-м голом у Лізі чемпіонів. А для уругвайця це – перший гол у нинішньому сезоні ЛЧ.

Забивши гол, "Барса" перейшла в енергозберігаючий режим, граючи у вкрай низькому темпі, вибухаючи лише в безпосередній близькості до чужого штрафного.

Обидві команди до кінця тайму створили значну кількість епізодів, але всі вони не несли серйозної загрози воротарям і відбувалися поза межами штрафних майданчиків.

Після перерви "Ліверпуль" кинувся відіграватися. Підопічні Юргена Клоппа раз-у-раз напружували тер Штегена найнебезпечнішими і красивими атаками. Мілнер і Салах просто розривали оборону суперника, але бездоганно працював і голкіпер збірної Німеччини.

Марк-Андре тер Штеген

"Барселона" лише до 60-ї хвилини змогла гідно відповісти контрвипадами Суареса і Мессі, але іспанцям явно не вистачало останнього пасу.

За колосальної переваги англійців, "Барселона" на 75-й хвилині змогла забити свій другий нелогічний гол, реалізувавши чи не єдиний момент у другому таймі.

Суарес пробив У поперечину, а Мессі підібрав м'яч і закотив його У ворота, вперше в своїй кар'єрі забивши "Ліверпулю" – 2:0.

Через 7 хвилин капітан збірної Аргентини наочно показав, чому його називають Великим. Лео з 25 метрів завдав фантастичного удару у верхній кут. Відчайдушний кидок Аліссона вже нічого не вирішував.

Буквально Одразу "Ліверпуль" міг забити настільки необхідний гол на виїзді, але Салах Із 5 метрів влучив у поперечину.

Зустріч у відповідь в Англії у вівторок, 7 травня, о 22:00.

"Барселона" Іспанія – "Ліверпуль" Англія 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 26 Суарес, 2:0 – 75 Мессі, 3:0 – 82 Мессі.

"Барселона" – тер Штеген, Піке, Альба, Серджіо Роберто (Ален, 90), Лангле, Ракітіч, Бускетс, Відаль, Коутіньо (Нелсон Семеду, 60), Мессі, Суарес (Дембеле, 90).

"Ліверпуль" – Аліссон, Матіп, Робертсон, Гомес, ван Дейк, Кейта (Хендерсон, 24), Фабіньо, Вейналдум (Фірміно, 79), Мілнер (Ориги, 85), Мане, Салах.

Попередження: Лангле (39), Фабіньо (81), Суарес (81), Альба (86).

Читайте: "Динамо" встановило унікальне досягнення в сезоні Ліги чемпіонів

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні голландський "Аякс" переміг 1:0 у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів англійський "Тоттенхем".

У 1/4 фіналу "Барселона" розгромила англійський "Манчестер Юнайтед" (3:0).