Легіонер "Динамо" приніс карликовій збірній перемогу в матчі відбору на ЧС-2022. Відео

5,7 т.
Жерсон Родрігес забив Азербайджану

Нападник "Динамо" Жерсон Родрігес приніс Люксембургу мінімальну перемогу над Азербайджаном у матчі відбору на ЧС-2022. Його команда на своєму полі обіграла суперників з рахунком 2:1.

Карликова збірна відкрила рахунок на 8-й хвилині, а на 28-й у ворота гостей був призначений пенальті. До позначки підійшов Родрігес і впевнено реалізував вирок арбітра, не дивлячись на те, що голкіпер вгадав напрям польоту м'яча.

У другому таймі Азербайджан відіграв один гол, але на більше підопічних Джанні Де Б'язі не вистачило.

На відео момент із голом Жерсона можна побачити, починаючи з 3:37.

Тепер в активі Люксембургу 6 очок після трьох турів. Своєї єдиної поразки карликова збірна зазнала в протистоянні з Португалією.

Азербайджан не набрав ще жодного пункту, програвши всі три матчі на старті кваліфікації.

Таблиця групи, в якій грає Люксембург

Відзначимо, що для Родрігеса цей гол став вже восьмим у 37 поєдинках за Люксембург. Також на його рахунку одна результативна передача.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" вирішило віддати Жерсона в оренду. До літа 2022 року він буде виступати в елітному дивізіоні чемпіонату Франції.