Курйоз дня: футболіста видалили з поля двічі за дві хвилини

Курйозний епізод стався в матчі другого дивізіону чемпіонату Іспанії "Фуенлабрада" - "Жирона" (0:1). Іспанський півзахисник господарів Крістобаль Маркес був двічі вилучений з поля за 2 хвилини.

На 25-й хвилині арбітр зустрічі Ісідро Діас видалив Маркеса з поля, проте після перегляду відеоповтору змінив рішення, замінивши червону картку на попередження.

Повернувшись на поле, Маркес вступив в словесну перепалку з гравцем суперника, за що знову отримав жовту картку. Попередження стало другим і спричинило за собою друге вилучення з поля.

Читайте: Англійський футболіст заробив три картки за 30 секунд і був вилучений з поля

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше образливий арбітр вигнав з поля футболіста, на якого настав. Кумедний епізод стався в матчі Кубка португальської ліги між командами "Морейренсе" і "Порту (1: 0).