Кріштіану Роналду встановив унікальне досягнення в історії футболу

Кріштіану Роналду

Зірковий нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду відзначився голом у матчі 25-го туру італійської Серії А проти "Спеції" (3:0) і встановив рекорд результативності у світовому футболі.

Як повідомляється на сторінці OptaPaolo в Twitter, португалець став першим гравцем в історії, якому вдалося забити 20 і більше м'ячів у п'яти найсильніших чемпіонатах Європи в 12 сезонах поспіль.

Роналду забив щонайменше 20 голів у 12 сезонах поспіль

Роналду та інші футболісти туринського клубу не використали кілька хороших моментів у першому таймі, але зуміли відзначитися тричі в другій половині. Кріштіану поставив крапку в поєдинку на 89-й хвилині, реалізувавши вихід віч-на-віч після стрімкої контратаки.

У нинішньому сезоні він взяв участь у 21 матчі Серії А, забив 20 голів (2 з пенальті) і віддав 2 результативні передачі. Португалець є найкращим бомбардиром чемпіонату і випереджає найближчого переслідувача Ромелу Лукаку з "Інтера" на два м'ячі.

"Ювентус" йде на третьому місці і продовжує переслідувати два міланських клуби ("Мілан" та "Інтер"), які посідають другу та першу позиції відповідно. Туринці відстають від лідерів на 7 очок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Роналду став найкращим бомбардиром в історії світового футболу.