Російський конкурент українця Малиновського став найгіршим гравцем "Аталанти"

10,9 т.
Олексій Міранчук

Журналісти авторитетного італійського видання La Gazzetta dello Sport поставили російському футболістові "Аталанти" Олексію Міранчуку найнижчу оцінку за матч 14-го туру чемпіонату Італії проти "Болоньї".

Конкурент по позиції українця Руслана Малиновського вийшов на заміну в перерві за рахунку 2: 0 на користь "Аталанти". Півзахисник збірної Росії зіграв 45 хвилин, отримавши оцінку 5 з 10, що стало найгіршим показником у команді.

"Привид на полi", – написали італійські журналісти. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22 жовтня Олексій Міранчук забив дебютний гол за "Аталанту" через вісім хвилин після першого виходу на полi в складі команди в матчі Ліги чемпіонів проти "Мідтьюланна".

Відзначимо, що в "Аталанті" може продовжити кар'єру гравець "Шахтаря" Віктор Коваленко. За інформацією ЗМІ, перехід ймовірно відбудеться вже в зимове трансферне вікно, а не влітку 2021 роки, як передбачалося раніше.