Коментатор Ліги чемпіонів в ефірі заявив, що "поразка росіян – це завжди приємно". Відеофакт

26,0 т.
Зеніт врятував нічию з Мальме у Лізі чемпіонів

Український коментатор телеканалу Megogo Вадим Шевякін не зміг стримати своїх емоцій, коментуючи матч футбольної Ліги чемпіонів між пітерським "Зенітом" та шведським "Мальме". Гра відбулася 23 листопада у межах 5-го туру.

У цій грі чемпіон Росії пропустив уже на 28-й хвилині, а на 52-й хвилині Дзюба не забив пенальті. Наприкінці основного часу Дмитро Чистяков отримав другу жовту картку та його було вилучено.

Вадим Шевякін

"Зеніт" залишився у меншості, але це не страшно для пітерців. Вони в будь-якому випадку залишаться за підсумком на третьому місці, якщо хіба "Мальме" не вчинить диво з "Ювентусом". Але в будь-якому разі, поразка росіян – це завжди приємно", – сказав Шевякін у прямому ефірі.

Зазначимо, що за п'ять хвилин після цього видалення Артем Дзюба заробив пенальті, який точно реалізував Ярослав Ракицький.

Ракицький забив пенальті

Матч завершився з рахунком 1:1.

Ярослав Ракицький

Як повідомляв OBOZREVATEL, 23 листопада свою зустріч у Лізі чемпіонів провело і "Динамо" Київ. Поєдинок на НСК "Олімпійський" проти "Баварії" завершився з рахунком 1:2.