Команда Шевченка пропустила рідкісний гол із кутового від "Юве" та програла. Відео

15,4 т.
Команда Шевченка пропустила рідкісний гол із кутового від 'Юве' та програла. Відео

Один із аутсайдерів італійської Серії А, "Дженоа", програв у Турині "Ювентусу" з рахунком 0:2. Команда українського тренера Андрія Шевченка зазнала третьої поразки у чотирьох матчах під його керівництвом і поки що не забила жодного м'яча.

Колектив із Генуї пропустив від гранда вже на дев'ятій хвилині. Причому м'яч влетів у ворота "Дженоа" після подачі колумбійського півзахисника Хуана Куадрадо прямо з кутового! (Скрольте нижче, щоб побачити гол). Цікаво, що після гри він зізнався, що забив випадково: насправді робив подачу на ближню штангу.

Радість Куадрадо.

Здавалося, що на команду колишнього наставника збірної України чекає розгром. Проте "Юве" вдалося забити ще всього один м'яч. На 82-й хвилині аргентинець Пауло Дібала поставив крапку у грі – 2:0.

"Ювентус" обіграв "Дженоа"

Дивіться приголомшливий гол Куадрадо та огляд всього матчу на "Альянц Арені".

Статистика поєдинку в Турині має дуже засмучувати тренерський штаб "Дженоа". Гості не завдали жодного (!) удару по воротах поляка Войцеха Щенсного, тоді як "Ювентус" пробив 27 разів, і у 12 випадках м'яч влучав у площину воріт.

Андрій Шевченко тренує "Дженоа".

Команда Шеви залишається на 18-му місці чемпіонату Італії, а "Ювентус" тримається на п'ятій позиції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, одноклубник Ярмоленка забив переможний гол "поза законами фізики".