Клуб українського тренера створив грандіозну сенсацію в плей-оф Ліги чемпіонів. Відео

7,9 т.
Шериф розгромив Динамо Загреб 3 0

Тираспольський "Шериф" сенсаційно розгромив загребське "Динамо" в четвертому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів з рахунком 3:0 і зробив серйозну заявку на історичний для клубу та країни вихід у груповий етап турніру. Команду очолює український фахівець Юрій Вернидуб.

З початку зустрічі підопічні нашого співвітчизника віддали м'яч суперникам, які вважалися фаворитами поєдинку, і постійно вибігали у небезпечні контратаки. Незважаючи на це, до певного часу їм не вдавалося реалізувати свої можливості.

"Шериф" відкрив рахунок прямо перед перервою. Адама Траоре отримав пас на хід від Кріштіану та спокійно пробив повз голкіпера, вийшовши з ним віч-на-віч. На початку другого тайму тираспольська команда продовжила створювати загрозу біля воріт "Динамо", що вилилося в ще один гол вже на 54-й хвилині. Нападник Дімітріос Коловос потужним ударом з льоту замкнув навіс одноклубника.

Адама Траоре став автором дубля

Граючи на куражі, підопічні Вернидуба насіли на володіння Загреба і якийсь час не давали їм відпочити від необхідності постійно оборонятися. За десять хвилин до кінця зустрічі "Шериф" довів рахунок до розгромного після того, як Траоре знову вийшов на побачення з голкіпером і пробив йому між ніг.

Відзначимо, команди з Молдови ще ніколи не виходили в груповий етап Ліги чемпіонів. Матч-відповідь на полі "Динамо" пройде 25 серпня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Вернидуб з рекордним показником результативності привів тираспольський клуб до 19-ї перемоги в місцевому чемпіонаті.