Капітан збірної Колумбії забив приголомшливий гол з 45 метрів: відео шедевра

9,5 т.

Нападаючий "Монако" Радамель Фалькао став одним з головних героїв матчу 1/8 фіналу Кубка Франції з футболу проти "Кана" (2:0). Капітан збірної Колумбії відзначився шедевральним голом практично з центру поля.

Вийшовши на заміну лише в на 76-й хвилині зустрічі, Фалькао вистачило менше чверті години, щоб забити ефектний гол. Радамель отримав передачу в центральному колі від захисника Кевіна Н'Дорама і несподівано для всіх пробив по воротах з 45 метрів.

Читайте: Легендарний Роналдіньо забив приголомшливий гол зі своєї половини поля: відео шедевра

Після потужного удару колумбійця м'яч полетів за відносно невисокою дугою, проте цього вистачило, щоб перекинути вийшовшого з воріт голкіпера "Кана" Самба.

"Обозреватель" пропонує читачам насолодитися приголомшливим голом Фалькао.

Нагадаємо, напередодні футболіст збірної Японії забив приголомшливий переможний м'яч з 50 метрів.