Іспанський клуб здійснив вражаючий камбек у матчі Ліги Європи з сімома голами. Відео

8,2 т.
Бетіс Селтік результат матчу 16 09 2021

"Бетіс" здобув вольову домашню перемогу над "Селтіком" у першому турі групового етапу Ліги Європи. Поєдинок між командами закінчився з рахунком 4:3.

Шотландський гранд відзначився двічі вже до 27-ї хвилини. Спочатку Альбіан Аєті замкнув фланговий простріл партнера по команді, а потім він же заробив пенальті, який реалізував Йосип Юранович.

Вже у наступній атаці "Селтік" міг зняти практично всі питання щодо переможця зустрічі, але "кельти" не реалізували вихід віч-на-віч і були тут же покарані за марнотратство. "Бетіс" відповів гостям двома голами, забитими протягом трьох хвилин з 32-ї по 35-ту.

21-річний Міранда забив перший гол "Бетіса" в матчі

Після перерви клуб із Севільї повторив свій трюк із першого тайму, двічі вразивши ворота шотландців з 51-ї по 53-ю хвилини. Це й принесло іспанській команді яскраву перемогу в матчі. Все, на що спромоглися гравці "Селтіка", – один гол вже в кінцівці другої половини.

Крім цих двох команд у групі G грають "Баєр" і "Ференцварош". У першому турі німецький клуб здобув перемогу з мінімальним рахунком 2:1.

Таблиця групи G

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар "Лаціо" Томас Стракоша забив безглуздий автогол у поєдинку Ліги Європи проти "Галатасарая". Його ляп приніс суперникам римлян перемогу.