Іспанський футболіст забив приголомшливий гол в стилі Марадони: відео шедевра

8,0 т.

Півзахисник голландської НАК "Бреди" Мануель Гарсія відзначився чудовим голом в 22-му турі чемпіонату Нідерландів проти "Херкалес" (6:1). Іспанець продемонстрував розкішний дриблінг.

20-річний гравець господарів зробив блискуче соло зі своєї половини поля в кращих традиціях аргентинських легенд футболу - Дієго Марадони і Ліонеля Мессі.

Неймовірно ефектний момент стався на 50-й хвилині зустрічі. Гарсія перехопив м'яч біля центрального кола, обіграв майже половину команди суперника і проткнув голкіпера футзальним ударом з носка.

Читайте: Фантастика! У матчі чемпіонату Італії футболісти двічі забили за три хвилини ударом з кутового: відео голів

"Обозреватель" пропонує своїм читачам насолодитися шедевральний голом молодого іспанця.

Нагадаємо, раніше аргентинський футболіст забив феноменальний гол, обігравши сімох суперників.

Напередодні форвард збірної України розкішно відзначився, забивши дебютний м'яч за новий клуб.