Футболіст збірної України забив розкішний дебютний гол за новий клуб

12,0 т.
Артем Кравець

Футболіст збірної України Артем Кравець забив дебютний гол за турецький "Кайсеріспор" у другому матчі 1/4 фіналу Кубка країни проти "Акхісар Беледі". Український нападник вийшов в стартовому складі і на 36-й хвилині зрівняв рахунок.

Кравець відгукнувся на флангову передачу і кинджальним ударом чітко під поперечину залишив не при справах голкіпера.

Зустріч завершилася з рахунком 2:2, але завдяки перемозі в першому матчі (1:0) в півфінал вийшов "Акхісар Беледі", в складі якої грав ще один український футболіст - Євген Селезньов.

Читайте: Фантастика! У матчі чемпіонату Італії футболісти двічі забили за три хвилини ударом з кутового: відео голів

Екс-нападник "Шахтаря" в цій зустрічі відзначився ювелірним пасом п'ятою.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", Артем Кравець зробив відверту заяву про відхід з "Динамо".