Іспанія знищила Хорватію, відвантаживши шість м'ячів: відео побиття

24,7 т.

У другому матчі Ліги націй збірна Іспанії розгромила фіналіста чемпіонату світу Хорватію з рахунком 6:0. Це вже друга перемога "фурії рохи" під керівництвом нового тренера Луїса Енріке.

Уже до середини першого тайму іспанці знайшли ключ до воріт Калинича: Сауль в неймовірному стрибку пробив з відскоком від газону без шансів для кіпера хорватів. Поки гості приходили до тями пысля пропущеного м'яча, Асенсио влучним дальнім ударом подвоїв перевагу своєї збірної.

Остаточно добив віце-чемпіона світу автогол Калинича, м'яч від якого рикошетом від стійки залетів у ворота.

Читайте: Краще не вигравати: збірна України потрапила в парадоксальну ситуацію в Лізі націй

У другому таймі гості остаточно "посипалися". Воротарю хорватів ще тричі довелося витягувати м'яч зі своїх воріт. У розгромі взяли участь Родріго, Серхіо Рамос та Іско.

Нагадаємо, що збірна Іспанії напередодні чемпіонату світу-2018 позбулася головного тренера Хулена Лопетегі, який підписав контракт з мадридським "Реалом".

Як повідомляв OBOZREVATEL, після чемпіонату світу-2018 кар'єру в збірній завершив легендарний іспанська футболіст Андрес Іньєста.