Іран - Португалія: огляд матчу ЧС-2018

10,3 т.

Завершився матч третього туру чемпіонату світу в групі В Іран - Португалія. Підсумковий рахунок поєдинку - 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу.

Наставник іранської команди португалець Карлуш Кейрош цілком міг зіпсувати свято співвітчизникам.

Рон і компанія не створили відверто нічого екстраординарного. Лідер португальців до того ж не реалізував пенальті, призначений Енріке Касересом за фол на ньому ж на 53 хвилині матчу після перегляду епізоду на повторі.

До цього Куарежма красивим голом в роздягальню на 45 хвилині вивів вперед "команду обраних".

Після перерви було багато боротьби з тотальним контролем м'яча підопічними Фернанду Сантуша.

На 92 хвилині в дії знову була система VAR. За гру рукою португальця Седріка у власному штрафному після перегляду повтору головний арбітр зустрічі знову призначив пенальті. Рахунок став рівним після удару з точки Каріма Ансаріфарда.

Отже, Португалія зайняла друге місце в своєму квартеті і зіграє в 1/8 з командою Уругваю. Матч відбудеться 30 червня в Сочі на стадіоні "Фішт". Початок зустрічі о 21:00 за київським часом.

Іран - Португалія (0: 1, 1: 1)

Голи: 0: 1 - 45, Куарежма, 1:1 - 90, пенальті Карім Ансаріфард.

Іран - Бейранванд, Резаян, Пураліганджі, Хоссейні, Ехсан Хаджсафі (Мохаммаді, 56), Еззатоллахі (Карім Ансаріфард, 76), Аліреза Джаханбахш (Годдос, 70), Ебрахімі, Амірі, Таремі, Сердар Азмун.

Португалія - Руй Патрісіу, Соареш, Пепе, Фонте, Геррейро, Куарежма (Бернарду Сілва, 70), Адрієн Сілва, Вільям Карвалью, Жоау Маріу (Моутінью, 84), Андре Сілва (Гонсалу Гедеш, 90), Роналду.

Попередження: Геррейро (33), Ехсан Хаджсафі (52), Сердар Азмун (54), Куарежма (64), Роналду (83), Соареш (90).

Вашій увазі відео найяскравіших моментів гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, став відомий суперник команди-господарки ЧС-2018.