"Інопланетний IQ". Футболіст геніально заробив штрафний, викликавши фурор у мережі. Відео

8,5 т.
Дані Ольмо

Іспанський футболіст німецького "Лейпцига" Дані Ольмо хитро заробив штрафний для своєї команди в матчі за Суперкубок країни проти мюнхенської "Баварії". Епізод стався на 89-й хвилині й став найбільш обговорюваним моментом дня у Twitter.

Гравець "Баварії" Альфонсо Девіс зазнав травми і не зміг продовжити зустріч. Рефері не став зупиняти поєдинок, коли футболісти "Лейпцига" вирішили нібито віддати м'яч для введення в гру мюнхенцям як жест фейр-плей, але в результаті заробили для себе штрафний удар.

Дані Ольмо

Ольмо відкотив м'яч до бічної лінії поля, але при цьому залишив його у грі: круглий снаряд мінімально, майже непомітно торкався лінії. Захисник мюнхенців Люка Ернандес вирішив, що м'яч уже за межами поля та взяв його до рук. У той же час бічний арбітр підняв прапорець, зафіксувавши гру рукою.

Зазначимо, що цей штрафний "Лейпцигу" не допоміг. Матч завершився з рахунком 5:3 на користь "Баварії". У мережі рішення Ольмо назвали геніальним, захопившись його "IQ, що за межами цього світу".

Рішення Ольмо назвали геніальним
IQ за межами цього світу

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападниця жіночої команди "Манчестер Сіті" та жіночої збірної Англії Клої Келлі стала справжньою національною героїнею, забивши вирішальний гол у фіналі чемпіонату Європи-2022. Футболістка відзначилася на 110-й хвилині матчу проти команди Німеччини і роздяглася.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!