Хацкевич втратив самовладання під час матчу "Динамо" в Лізі Європи: з'явилося відео

54,7 т.
Олександр Хацкевич

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич насилу стримував емоції під час матчу 1-го туру Ліги Європи проти албанського "Шкендербеу". У першому таймі наставник "біло-синіх" і зовсім втратив самовладання.

Інцидент стався на 16-й хвилині зустрічі, яка проходила на столичному НСК "Олімпійському". Півзахисник збірної України Денис Гармаш мав прекрасний шанс відкривати рахунок, однак із забійної позиції з лінії воротарської вирішив віддати передачу замість удару і влучив у гравця суперника.

Читайте: "Мене відмовили": Хачеріді розповів про перемогу "Динамо" в Лізі Європи

Білоруський тренер "Динамо" вийшов із себе після цього моменту і жорстко відчитав свого підопічного за втрачений момент. Цей момент увійшов у телетрансляцію.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

Нагадаємо, що "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Шкендербеу" з рахунком 3:1.

Як повідомляв "Обозреватель", Хацкевич посоромився розкрити "чарівний" стимул для своєї команди в перерві матчу.