"Динамо" здобуло вольову перемогу в першому турі Ліги Європи

178,1 т.
Динамо Скендербеу

Київське "Динамо" з вольової перемоги стартувало в груповому раунді Ліги Європи сезону 2017/2018. У першому турі "біло-сині" обіграли вдома албанський "Шкендербеу" з рахунком 3:1.

Підопічні Олександра Хацкевича на правах господарів поля очікувано відразу взяли м'яч під свій контроль. При цьому на стартових хвилинах у діях киян відчувалася якась нервозність - вони допускали занадто багато технічного браку.

Піднявши темп, динамівці стали створювати моменти біля воріт 39-річного Шехі. Відмінні шанси відкрити рахунок мали Віда, Гармаш і Мбокані, однак реалізація залишила бажати кращого.

Читайте: "Динамо" - "Шкендербеу": відео голів

У свою чергу албанці витримали на своїй половині поля натиск господарів, після чого стали все частіше підбиратися до воріт Коваля. Один із таких випадів на 39-й хвилині став фатальним для киян. Музака протягнув м'яч близько 20 метрів і блискуче пробив, потрапивши обвідним ударом ідеально в кут.

Після перерви віце-чемпіони України вийшли максимально зарядженими і дуже швидко поставили "Шкендербеу" на місце. Спершу Сидорчук забив чудовий гол потужним ударом здалеку, а відразу після цього Мораес на дальній штанзі замкнув простріл справа.

Забиті м'ячі дозволили киянам діяти більш розкуто. І в середині тайму українці забили третій. Кадара завалили в штрафній, а Мбокані реалізував пенальті, поставивши крапку в цьому матчі.

У другому турі "Динамо" зіграє на виїзді із сербським "Партизаном". Поєдинок пройде в Белграді 28 вересня.