Гравець збірної України за 20 секунд до кінця матчу віддав "асист року" в Кубку Іспанії. Курйозне відео

47,0 т.
Гравець збірної України за 20 секунд до кінця матчу віддав 'асист року' в Кубку Іспанії. Курйозне відео

Нападник збірної України Артем Довбік став автором гольової передачі в матчі Кубку Іспанії, в якому "Жирона" зустрічалася на виїзді з представником четвертого дивізіону першості країни "Сан-Роке". Команда нашого співвітчизника зуміла вирвати перемогу лише за 20 секунд до кінця поєдинку – 2:1.

"Жирона" зіткнулася не лише з щільною обороною суперника, а й з огидним за якістю футбольним полем. У результаті в першому таймі фаворити зустрічі не змогли організувати жодного небезпечного моменту біля воріт господарів поле.

На початку другої половини каталонцям вдалося вийти вперед, проте гравці "Сан-Роке" буквально через дві хвилини зрівняли рахунок. Рівність протрималася до останньої компенсованої хвилини арбітром.

У цей момент винос захисників "Жирони" довів м'яч до Артема Довбика, який перебував у центрі поля. Українець опустив м'яч на газон, на який відразу налетів Савіньо. Бразилець у буквальному сенсі пограбував партнера і, не зменшуючи обертів, пролетів букально 50 метрів. Після цього він влучним ударом з меж штрафного майданчика оформив переможний гол.

При цьому результативну передачу записано на Довбика. Його дії вже жартома назвали "асистом року". Раніше український нападник оформив дубль за чотири хвилини у матчі чемпіонату Іспанії.

Як повідомляв OBOZ.UA, вінгер збірної України з футболу Михайло Мудрик у нинішньому розіграші англійської Прем'єр-ліги забив у два рази більше голів, ніж усі гравці атаки "Манчестер Юнайтед" разом узяті.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!