Гра з Україною була простою, а сьогодні нам була потрібна стійкість, – тренер збірної Англії про матч із Данією

12,2 т.
Саутгейт святкує вихід Англії у фінал Євро-2020

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт визнав, що по-різному налаштовував своїх підопічних на матчі з Україною та Данією в плей-оф Євро-2020. Він заявив, що гра з нашою національною командою була простою.

В інтерв'ю офіційному сайту УЄФА наставник родоначальників футболу розповів, що готував гравців до важкого поєдинку з данцями. За словами британського фахівця, для перемоги над скандинавською збірною англійцям необхідна була стійкість і витримка.

"Ми знали, що матч не буде простим. Гра в Римі (проти України – Ред.) була простою. А сьогодні ми сказали гравцям, що від них потрібна стійкість і витримка, щоб впоратися з перешкодами, і нам це вдалося", – заявив Саутгейт.

Нагадаємо, що в чвертьфіналі Євро-2020, який пройшов у Римі, Англія розгромила Україну з рахунком 4:0, а в протистоянні з Данією родоначальники футболу зіткнулися з серйозними проблемами. Вони першими пропустили гол, а потім забили переможний м'яч після вкрай сумнівного пенальті в овертаймі.

У вирішальному поєдинку підопічні Саутгейта зустрінуться з італійцями, які в півфіналі здолали Іспанію в серії пенальті.

Збірна Італії вийшла у фінал Євро-2020

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, у мережі обурилися рішенням головного арбітра Данні Маккелі призначити одинадцятиметровий у ворота Данії.