Голкіпер збірної України пропустив 5 голів за 21 хвилину у Лізі чемпіонів. Відео

Український голкіпер португальської "Бенфіки" Анатолій Трубін провів вкрай невдалий 1-й тайм у гостьовому матчі 4-го туру Ліги чемпіонів проти іспанського "Реал-Сосьєдаду". 22-річний футболіст збірної України пропустив 5 м'ячів, з яких 2 не зарахували. До того ж, господарі не забили пенальті.

Вже на 6-й хвилині після передачі Айхена Муньоса Мікель Меріно головою відкрив рахунок у грі. Через 5 хвилин провал в обороні коштував "Бенфіці" другого пропущеного м'яча.

Трубіну забили 5 голів у матчі ЛЧ

На 17-й та 20-й хвилині іспанці ще двічі вразили ворота українського голкіпера, але голи були скасовані через офсайд.

На 21-й хвилині Андер Барренечеа одним рухом прибрав захисника, а другим точно поклав м'яч у праву "дев'ятку".

На 29-й хвилині "Реал Сосьєдад" мав шанс зробити рахунок 4:0, але його удар з пенальті влучив у штангу.

Зрештою матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Реал Сосьєдада". Цей результат позбавив португальців теоретичних шансів на вихід до плей-оф ЛЧ. Команда з Лісабона програла всі 4 матчі, забивши лише один гол. Різниця пропущених/забитих 1:7.

Як повідомляв OBOZ.UA, Трубін провів неоднозначний поєдинок 9-го туру чемпіонату Португалії з футболу проти "Каза Пії". Українець пропустив дитячий гол, який коштував "Бенфіці" перемоги.