Гол у ворота "Шахтаря" визнали найкращим у першому турі Ліги чемпіонів. Відео

6,1 т.
Адама Траоре

Гол нападника "Шерифа" Адама Траоре було визнано найкращим у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Малійський футболіст відкрив рахунок у поєдинку на 16-й хвилині та приніс клубу з Тирасполя сенсаційну перемогу над "гірниками" (2:0).

Як повідомляється на офіційній сторінці УЄФА в Twitter, друге місце в голосуванні посів півзахисник "Ліверпуля" Джордан Хендерсон, удар якого дозволив "червоним" здолати "Мілан" (3:2). На третій позиції в хіт-параді опинився форвард останніх Анте Ребич.

Також представники Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) не оминули й точний постріл Джека Гріліша з "Манчестер Сіті". Його гол поставили на четверту сходинку в рейтингу.

Гол Траоре визнали найкращим

Нагадаємо, що 14 і 15 вересня відбулися стартові поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів. Стали відомі результати всіх матчів першого та другого ігрових днів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" розпочало свій шлях у ЛЧ із драматичної нічиєї проти "Бенфіки". Микола Шапаренко, як здавалося, забив переможний гол на 93-й хвилині, але взяття воріт було скасовано після відеоперегляду.