Гол гравця "Динамо" ледь не поставив на коліна збірну Бразилії: огляд матчів відбору ЧС

14,2 т.
Гол гравця 'Динамо' ледь не поставив на коліна збірну Бразилії: огляд матчів відбору ЧС

Гравець київського "Динамо" Ерік Рамірес забив дебютний м'яч за збірну Венесуели. У ніч на 8 жовтня він відкрив рахунок в матчі відбіркового турніру чемпіонату світу з бразильцями на 11-й хвилині. Ударом головою форвард пробив воротаря "Ліверпуля" Аліссона. До 71-ї хвилини титуловані гості програвали, але потім Маркіньйос, Габріел Барбоса і, в доданий час, Антоні дозволили Бразилії перемогти з рахунком 3:1. Дивіться огляд матчу.

Відео дня

Нагадаємо, 22-річний Рамірес перебрався до "Динамо" влітку 2021 року зі Словаччини. Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" обіграло "Минай" завдяки шикарному дебюту Раміреса. На рахунку венесуельця – гол і передача.

Ще в одному матчі кваліфікації на Мунділь збірна Аргентини з Ліонелем Мессі і Анхелем Ді Марією в складі не змогла обіграти на виїзді команду Парагваю – 0:0.

У відбірковому турнірі в Південній Америці збірна Бразилії виграла всі дев'ять матчів і впевнено лідирує. Аргентинці ж чотири рази зіграли внічию і п'ять разів перемогли, що дозволяє їм з 19 очками посідати друге місце. Венесуела розташувалася на останньому, 10-му, рядку таблиці з 4 очками в активі.

Нагадаємо, де дивитися Фінляндія – Україна: розклад трансляцій матчу відбору на ЧС-2022.