Ганьба Роналду в Мадриді: результати Ліги чемпіонів 20 лютого

170,1 т.

Мадридський "Атлетіко" шокував "Ювентус" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок в Іспанії завершився з рахунком 2:0 на користь "матрацників".

Роналду і компанія не зуміли зломити прославлений захист команди Дієго Сімеоне. Туринці випробували всі методи, враховуючи стандарти у виконанні зоряного португальця, однак відзначитися у воротах суперника так і не змогли.

"Атлетіко" Мадрид — "Ювентус"

Читайте: Повний нуль: результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 19 лютого

А ось "Атлетіко" на правах господаря зустрічі шукав шанси для того, щоб порадувати своїх уболівальників. Мадридській команді вдалося забити м'яч у середині другого тайму, однак арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору прийняв рішення скасувати взяття воріт. Проте це не зломило іспанців, які видали фейєричну кінцівку зустрічі.

Після розіграшу стандарту м'яч опинився у Хосе Марії Хіменеса, який із декількох метрів розстріляв ворота Щенсного.

Поки "Ювентус" приходив у себе після шоку, "Атлетіко" подвоїв свою перевагу завдяки точному удару Дієго Годіни.

Роналду і компанія зібралися із силами, щоб забити хоча б один гол на виїзді, проте компактна оборона мадридської команди не дозволила туринцям скоротити відставання.

У паралельному поєдинку "Манчестер Сіті" в меншості зробив неймовірний камбек, обігравши "Шальке". Гості поступалися до 85 хвилини, однак зуміли вирвати перемогу 2:3.

Приголомшливим за напруженням пристрастей вийшов поєдинок у Гельзенкірхені. "Городяни", незважаючи на статус гостя, дуже швидко включилися в боротьбу, насідаючи на ворота суперника. Така активність була винагороджена в середині першого тайму: помилка воротаря "Шальке" Ральфа Фарманна дозволила Серхіо Агуеро відкрити рахунок у поєдинку.

Однак до свистка на перерву ситуація кардинально змінилася. Центральний захисник "Манчестер Сіті" Ніколас Отаменді зіграв рукою у власному штрафному, а Бенталеб із 11-метрової позначки зрівняв рахунок. Водночас арбітру зустрічі довелося переглядати епізод, щоб призначити пенальті.

"Шальке" — "Манчестер Сіті"

Через менш ніж п'ять хвилин рефері під час виконання стандарту вгледів порушення у штрафному від футболіста гостей і знову призначив 11-метровий, дозволивши Бенталебу оформити дубль.

Після перерви "городяни" продовжували штурмувати ворота суперника, однак в атаці у них мало що виходило. А з середини другого тайму гостям ще й довелося грати в меншості: винуватець першого пенальті Отаменді отримав другу жовту й достроково покинув поле.

Однак "Манчестер Сіті" вкотре продемонстрував свій високий клас, зумівши створити диво вдесятьох. Лерой Сане неймовірним ударом зі штрафного на 85-ій хвилині зумів зрівняти рахунок.

Фінальну крапку в протистоянні поставив Рахім Стерлінг, який отримав чудову передачу від свого воротаря, перехитрив трьох захисників і подарував власні команді перемогу в протистоянні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан мадридського "Реала" Серхіо Рамос зробив підступний вчинок під час першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із "Аяксом".