Футболістка "Динамо" забила гол із центру поля прямим ударом зі штрафного та принесла команді перемогу в жіночій УПЛ. Відео

4,5 т.
Футболістка 'Динамо' забила гол із центру поля прямим ударом зі штрафного та принесла команді перемогу в жіночій УПЛ. Відео

Футболістка київського "Динамо" Анна Прокопенко стала героїнею стартового матчу нового сезону чемпіонату України у вищій лізі з "Вересом". Капітан столичного колективу принесла своїй команді перемогу у компенсований час, вразивши ворота суперника прямим ударом зі штрафного із центру поля.

Відео дня

Киянки відкрили рахунок на 48-й хвилині зустрічі у Костополі, однак господарі поля зуміли відігратися. До доданого до другого тайму часу на табло горіли одиниці, коли гостьовий колектив заробив зовсім безпечний штрафний у центрі поля біля бічної лінії.

Виконувати удар взялася Прокопенко. Анна вирішила зробити навіс якомога ближче до воріт суперника. У результаті у 23-річної півзахисниці вийшла подача в район 11-метрової позначки – м'яч після удару об газон перелетів голкіперку "Вереса" і опинився у сітці.

Динамівки до фінального свистка зуміли провести третій м'яч та довести гру до перемоги 3:1, вдало відкривши для себе новий сезон у жіночому футболі.

До вашої уваги відео голу Анни Прокопенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, із луганською "Зорею" та "Дніпром-1" стався унікальний випадок після жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!