Футболістів збірної України принизили в Туреччині

11,8 т.

Футболісти збірної України Олександр Кучер і Артем Кравець, які виступають в "Кайсеріспорі", піддалися приниженню в чемпіонаті Туреччини. Стамбульський "Фенербахче" розгромив команду українців на очах у їхніх уболівальників з рахунком 5:0.

Колишній захисник "Шахтаря" сповна відчув міць "жовтих канарок", оскільки вийшов в стартовому складі. Гравці гостей регулярно розривали оборону "Кайсеріспора", забивши три м'ячі ще в першому таймі.

Читайте: Футболіст збірної Словаччини забив феноменальний гол в "дев'ятку" з 50 метрів: відео шедевра

Після перерви знущання над Кучером і компанією продовжилося. Екс-динамівець Кравець вийшов на заміну на 74-й хвилині зустрічі, проте за відведений час нічим корисним не відзначився.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст "Шахтаря" поставив на вуха росіян, забивши рятівний гол на останній секунді матчу.