Футболісти збірної Ірану побили росіян у фіналі Сурдлімпіади та влаштували бойкот РФ

71,1 т.

Футболісти збірних Росії та Ірану влаштували масову бійку у фіналі змагань для людей із порушенням слуху – перших літніх Сурдлімпійських ігор, які організувала в Уфі країна-агресорка як альтернатива всесвітньому турніру. Приводом для бійки стала робота арбітра, який всіляко допомагав господарям.

Про це інформує портал Sport24. За його даними, незважаючи на дивні рішення судді, іранці вигравали у росіян із рахунком 2:1. До основного часу поєдинку було додано п'ять хвилин, наприкінці яких рефері призначив пенальті у ворота гостей.

Це рішення розлютило іранців. Їхні гравці та тренери були незадоволені тим, що суддя не дав фінальний свисток раніше, адже п'ять доданих хвилин минули. Після цього команди пішли на стіну.

У результаті головний тренер Ірану забрав команду з поля. Гостям було зараховано технічну поразку, а збірній Росії вручено кубок за перше місце. Іранці не прийшли навіть на церемонію нагородження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, так званий "глава федерації футболу "ДНР" Павло Давиденко розмріявся про включення "донецького "Шахтаря" до чемпіонату Росії".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!