Футболіста збірної України вигнали з поля в чемпіонаті Бельгії - опубліковано відео

23,0 т.
Руслан Малиновський

Український футболіст бельгійського "Генка" Руслан Малиновський заробив вилучення в поєдинку 22-го туру чемпіонату країни. Інцидент трапився в програної гри проти "Андерлехта" (0:1).

Півзахисник збірної України вийшов в стартовому складі і вже на 32-й хвилині заробив перше попередження. На 53-й хвилині 24-річний уродженець Житомира пішов в небезпечний підкат і заробив другий "гірчичник".

Відзначимо, що це друга червона картка Малиновського за 23 зустрічі в складі бельгійської команди. Крім того в пасиві Руслана 5 карток жовтого кольору.

Читайте: Футболіст збірної України забив два розкішних м'яча в "дев'ятку" і реалізував пенальті в Бельгії: відео голів

Як повідомляв раніше "Обозреватель" Малиновський в 7-му турі першості Бельгії забив шедевральний гол зі штрафного.