Футболіст зробив хет-трик за три хвилини та увійшов до історії єврокубків. Відео

31,2 т.

Нігерійський нападник Гіфт Орбан відзначився приголомшливим досягненням у матчі Ліги конференцій, в якому його "Гент" грав на виїзді з турецьким "Істанбул Башакшехіром" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги конференцій. 20-річний футболіст оформив найшвидший хет-трик в єврокубках та увійшов до історії клубних турнірів УЄФА.

Після нічиєї у домашній грі "Гент" вирушив у гості до суперника у статусі аутсайдера. Однак після півгодини поєдинку гості видали неймовірний відрізок, забивши чотири голи менш ніж за десять хвилин. Орбан відзначився тричі і зробив це за три хвилини та 25 секунд, підрахували аналітики офіційного сайту УЄФА.

Таким чином, нігерієць майже вдвічі побив попередній рекорд, який належав нападнику "Ліверпулю" Мохаммеду Салаху. Єгипетський футболіст у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів на груповому етапі відвантажив три м'ячі у ворота шотландського "Рейнджерс" за шість хвилин та 12 секунд.

Орбан не лише увійшов до історії єврокубків, а й допоміг своїй команді розгромити "Істанбул Башакшехір" 4:1. Бельгійці вийшли до чвертьфіналу турніру і в п'ятницю, 17 березня, дізнаються на жеребкуванні свого наступного суперника.

Як повідомляв OBOZREVATEL, суперкомп'ютер компанії Five Thirty Eight назвав переможця Ліги чемпіонів. Крім того, у цьому турнірі у матчі 1/8 фіналу повторили рекорд найкращого бомбардира в історії "Шахтаря".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!