Футболіст зіткнувся з воротарем та помер від зупинки серця. Момент потрапив на відео

7,0 т.
Софіан Лукар

Футбольний матч у другому дивізіоні чемпіонату Алжиру між "Ораном" та "Саїдою" завершився смертельною трагедією. Капітан гостей Софіана Лукара в середині першого тайму знепритомнів і помер.

Софіан Лукар перед матчем

28-річний гравець в одному з моментів зіштовхнувся із голкіпером суперника. Йому надали необхідну медичну допомогу і зустріч тривала далi, але ненадовго. Через 10 хвилин Лукар захитався і впав, знепритомнівши.

Софіана намагалися реанімувати

Тренерський штаб ще на полі спробували запустити серце футболіста, після чого його було терміново госпіталізовано.

Футболіста терміново госпіталізували

Дорогою до лікарні Лукар помер. Коли команди дізналися про цю новину, поєдинок за рахунку 0:1 було зупинено.

Партнери по команді шоковані смертю свого друга

На відео потрапив момент реанімаційних дій, а також реакція одноклубників на страшне повідомлення.

Тиждень тому Софіан Лукар одружився. У нього лишилася донька.

Лукар із донькою

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше колишній футболіст збірної Білорусі (35 поєдинків, 2 голи) помер на 43-му році життя, не впоравшись із коронавірусною інфекцією.

Українським уболівальникам він був знайомий із виступів в українських клубах "Зірка" Кіровоград (з 1998 по 2000 роки) та "Олександрія" (2012 рік).