Футболіст збірної України забив переможний гол в Іспанії та влаштував "стриптиз". Відео

12,0 т.
Футболіст збірної України забив переможний гол в Іспанії та влаштував 'стриптиз'. Відео

Український нападник бельгійського "Брюгге" "Роман Яремчук, який грає на правах оренди за "Валенсію", забив свій другий гол у чемпіонаті Іспанії. 28-річний футболіст збірної України відзначився у матчі 23-го туру проти "Альмерії".

На 23-й хвилині український форвард отримав фланговий пас від Пепелу та головою потужно пробив під голкіпера. Луїш Максимільяну намагався скластися, щоби відбити удар, але це йому не вдалося.

Після цього гола, який зробив рахунок 2:0, Яремчук не зміг стримати емоцій, знявши футболку. За такий "стриптиз" головний арбітр зустрічі Алехандро Руїс показав українцеві жовту картку.

Удар Романа виявився переможним. Зустріч завершилася з рахунком 2:1, що дозволило "Валенсії" набрати 35 очок та піднятися на 7-е місце у турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZ.UA, Яремчук свій перший гол у Ла Лізі забив 2 січня у 19-му турі. Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та розписався у воротах "Вільярреалу" вже на 4-й хвилині.

Роман Яремчук перейшов до "Валенсії" 1 вересня 2023 року. З того часу встиг зіграти 19 матчів, відзначившись двома забитими м'ячами.

Свій перший гол за "Валенсію" український нападник забив у 1/32 фіналу Кубку Іспанії, відзначившись у грі проти "Ароси", який виступає у п'ятому за силою дивізіоні країни.