Футболіст збірної України забив фантастичний гол зі штрафного: опубліковане відео

20,9 т.

Півзахисник збірної України та бельгійського "Генка" Руслан Малиновський відзначився голом у другому матчі поспіль. "Магістри" приймали вдома клуб ще одного нашого співвітчизника і партнера по національній команді Руслана Романа Безуса - "Сент Трюйден".

На 68-й хвилині "Генк" отримав право на штрафний. Руслан потужним обвідним ударом вразив правий кут воріт кіпера гостей Кенні Степпе.

Перемогу підопічні Філіппе Клемана втримати не змогли. На 72-й хвилині рахунок гості зрівняли - 1:1. Обидва українські футболісти вийшли на поле у ​​стартових складах. Безус зіграв 69 хвилин, а Малиновський - весь матч. Нагадаємо, у першому матчі Вищої ліги Бельгії Руслан також відзначився взяттям воріт зі штрафного.

Читайте: Футболіст збірної України забив шикарний гол у Лізі Європи: відео шедевра

Як повідомляв OBOZREVATEL, Малиновський провів літній відпочинок в окупованому Криму.