Футболіст збірної України забив фантастичний гол на 48-й секунді матчу

104,1 т.
Олександр Зубков

Український півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков відзначився неймовірним ударом на 48-й секунді матчу 23-го туру чемпіонату Угорщини проти МТК.

24-річний футболіст збірної України в першій же атаці отримав м'яч на межі штрафного майданчика, і метрів з 20 гарматним "пострілом" послав снаряд чітко в дев'ятку.

На 23-й хвилині наш співвітчизник оформив дубль, подвоївши перевагу своєї команди.

У другому таймі підопічні Сергія Реброва розслабилися і з інтервалом в 5 хвилин пропустили два голи. Зустріч закінчилася з рахунком 2:2.

Після цієї гри "Ференцварош" набрав 54 очки, продовжуючи лідирувати в турнірній таблиці (16 перемог / 1 поразка). МТК – 3-й (34 пункти).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зубков перейшов з "Шахтаря" до "Ференцварошу" влітку 2019-го. За словами генерального директора "гірників" Сергія Палкіна, прибуток від трансферу склав 1,5 млн євро і 30% від майбутніх продажів.

У сезоні 19/20 хавбек зіграв за команду Реброва 18 поєдинків, в яких відзначився двома забитими м'ячами. В активі гравця 2 результативні передачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зубков став найдорожчим гравцем чемпіонату Угорщини за версією авторитетного порталу Transfermarkt.

Не так давно вагітна дружина Зубкова Анна справила справжній фурор в Instagram, знявшись у відвертій фотосесії.