Футболіст збірної України провів феєричний матч у Бельгії, забивши переможний гол на останніх секундах

31,3 т.
Мар'ян Швед

Український футболіст "Мехелену" Мар'ян Швед приніс перемогу (3:2) своїй команді в матчі 22-го туру Вищої ліги Бельгії.

У грі проти "Васланд-Беверена" 23-річний півзахисник збірної України зробив гольову передачу, а також забив два м'ячі.

На 9-й хвилині Швед віддав прострільну передачу в центр штрафного майданчика, де Сенді Волш розстріляв голкіпера.

На 26-й хвилині українець уже сам відзначився голом, утікши в контратаку.

На другій доданій хвилині Мар'ян забив переможний м'яч, чітко реалізувавши свій шанс.

Авторитетний портал Whoscored поставив Шведу 9,2, назвавши його найкращим гравцем матчу. Наш співвітчизник зробив 8 ударів (із них двічі у ворота), віддав 30 передач (3 ключові). Точність становила 80%.

Ця перемога дала змогу "Мехелену" із 32 очками піднятися на 10-те місце в турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у грудні минулого року Швед відзначився переможним голом у домашньому матчі чемпіонату Бельгії проти "Мускрону".