Футболіст збірної України провів феєричний матч у Польщі, зробивши дубль за 3 хвилини. Відео

9,3 т.
Кочергін

Український півзахисник "Ракува" Владислав Кочергін відзначився швидкісним дублем у 16-му турі чемпіонату Польщі з футболу в Екстракласі. 26-річний хавбек збірної України вдало зіграв у матчі проти "Вісли" з Плоцька.

Відео дня

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та розписався у воротах суперника на 88-й та 90+1-й хвилинах, оформивши остаточний рахунок 7:1. Спершу Влад отримав пас на правому фланзі, простяг м'яч до штрафного майданчика і без спротиву відправив круглий снаряд під штангу.

Через три хвилини після довгого закидання через усе поле шкіряна сфера потрапила до Франа Тудора, той відкинув її на українця, який першим рухом прибрав захисника, а другим точно пробив у рамку.

Для Кочергіна це стало 7-м забитим м'ячем у 23 іграх сезону. Його "Ракув" йде на першому місці у турнірній таблиці польської першості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у липні цього року Кочергін разом із "Ракувом" став володарем Суперкубку Польщі

Нагадаємо, що Кочергін дебютував за збірну України 8 вересня 2021 року у матчі проти Чехії, вийшовши на заміну Андрію Ярмоленко на 76-й хвилині.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!