Футболіст збірної України провів блискучий матч за "Манчестер Сіті", вразивши англійців

33,4 т.
Футболіст збірної України провів блискучий матч за 'Манчестер Сіті', вразивши англійців

Півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів блискучий матч проти "Вест Бромвіча" в 25-му турі англійської Прем'єр-ліги. Футболіст збірної України допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу з рахунком 3:0.

21-річний українець провів на полі всі 90 хвилин. Велику частину часу Зінченко діяв на вже звичній йому позиції лівого захисника, проте в другому таймі був переведений в центр поля.

Олександр віддав за поєдинок 90 передач, 86,7% з яких виявилися точними. Крім того, молодий футболіст завдав небезпечного удару здалеку, ледь не забивши свій дебютний гол в АПЛ - м'яч просвистів в сантиметрах від штанги.

Читайте: "Без сумнівів": Маркевич передрік біду для збірної України

Авторитетне видання WhoScored гідно оцінило гру українця, поставивши йому за матч 7.7 балів. Це найвища оцінка серед захисників "Ман Сіті" і п'ята в усій команді. Кращі бали отримали лише Фернандіньо, Агуеро, Стерлінг і Де Брюйне.

Головне видання Манчестера Manchester Evening News залишилося враженим грою Зінченко.

"Він продовжує прогресувати. Розумний футболіст, який робить правильні ходи. До вирішення кожної своєї задачі на поле підходить творчо", - написали британці.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболісти збірної України "кинули" в Туреччині.