Футболіст збірної України потрапив у гучний скандал у Франції

11,5 т.

Українського захисника "Бордо" Данила Ігнатенко звинувачують у расизмі, повідомляє L'Equipe. За інформацією преси, 27-річний гравець збірної України у матчі 34-го туру Ліги 2 (другий за силою футбольний дивізіон Франції) образив гравця "Дюнкерка" Альюна Ба.

Уродженець Запоріжжя назвав темношкірого футболіста "black pussy" (перекладається з англійської "чорна кицька", але за змістом - "чорна п**да", "ніженка").

Дисциплінарний комітет Професійної футбольної ліги Франції (LFP) розпочав розслідування справи українця. У звіті делегата уточнюється, що на 64-й хвилині Ба перед тим, як бути замінений, став жертвою образ.

Тренер "Бордо" Альбер Рієра на пресконференції зі жалем зазначив, що "коли відбувається щось подібне доводиться говорити про це, а не про спортсмена".

"Я не можу контролювати те, що гравці говорять на полі. Ми всі проти расизму, ми все боремося з ним", – добавив Рієра. За даними L'Equipe, "Дюнкерк" не виключає можливості подання судового позову.

Зазначимо, що матч "Бордо" – "Дюнкерк" завершився з рахунком 2:0. Український футболіст провів на полі 74 хвилини.

Як повідомляв OBOZ.UA, 7 січня Ігнатенко провів феєричний матч 1/32 фіналу Кубку Франції проти "Антант". Футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та у другому таймі забив гол, зрівнявши рахунок (1:1).

Нагадаємо, що Данило Ігнатенко перейшов до "Бордо" з "Шахтаря" у липні 2022 року за 1 млн євро.

З того часу провів за французький клуб 80 матчів у всіх турнірах, забивши 4 голи та зробивши 5 асистів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!