Футболіст збірної Словенії не зміг стримати сліз на матчі "Динамо" на підтримку України. Відео

Футболіст збірної Словенії не зміг стримати сліз на матчі 'Динамо' на підтримку України. Відео

Футболіст збірної Словенії Беньямін Вербіч не зміг стримати емоцій та розплакався прямо на полі після товариського матчу варшавської "Легії" та київського "Динамо". Півзахисник зіграв у зустрічі за обидві команди, адже наразі він на правах оренди виступає за польську команду, а його контракт належить українцям.

Беньямін Вербіч (по центру).

Вербіч провів перший тайм у складі "Легії", а на другу 45-хвилинку вийшов уже у формі "Динамо". Після фінального свистка словенський хавбек підійшов до голкіпера "Динамо" Дениса Бойка та не зміг стримати сліз під скандування трибун стадіону у Варшаві: "Україна! Україна!"

Беньямін Вербіч у сльозах.
Вербіч розплакався після гри.
Вербіч та Бойко.

До вашої уваги відео цього зворушливого моменту.

Зазначимо, що сама гра завершилася з рахунком 1:3 на користь київського "Динамо". У складі чинних чемпіонів України відзначилися півзахисник Віталій Буяльський та двічі – форвард Артем Бесєдін, який оговтався від тяжкої травми, отриманої ще минулого літа на Євро-2020.

"Динамо" та "Легія" під час матчу.
Беньямін Вербіч у формі "Легії".

Ця зустріч стала першою для "біло-синіх" у межах благодійного турне Європою. Свій наступний матч "Динамо" проведе вже 14 квітня у Стамбулі з місцевим "Галатасараєм". Усі виручені кошти від квитків та донатів будуть спрямовані на підтримку українців, які постраждали від нападу Росії на нашу країну.