Футболіст забрав жовту картку арбітра та показав її супернику у матчі. Відео

7,3 т.
Курйозний момент стався у матчі

Курйозний епізод стався під час поєдинку чемпіонату Колумбії між "Америкою де Калі" та "Аліанзою Петролера". Захисник "Калі" Марлон Торрес показав жовту картку своєму супернику Яїру Моліне. Момент стався на 8-й хвилині доданої основного часу.

Марлон Торрес показав жовту картку своєму супернику Яїру Моліне

Головний рефері поєдинку Карлос Ортега хотів сам покарати форварда "Петролера", але в цей момент "гірчичник" вислизнув та впав під ноги Торресу.

Рефері поспішив, витягаючи картку

Гравець "Калі" не розгубився, швидко підняв картку і відразу вручив його здивованому опоненту.

Суддя випустив картку

Ортега не оцінив таку допомогу, забрав жовтий шматочок пластику і сам підняв його перед обличчям 28-річного Молини.

Яїр намагався обуритися такою самоуправністю, але Ортега проігнорував усі претензії футболіста.

Яїр Моліна почав пред'являти претензії

Матч завершився з рахунком 2:1. Переможний гол "Америка" забила на 96-й хвилині.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер футбольного клубу "Львів" Віталій Шумський отримав жовту картку за прохання до судді говорити з ним українською мовою.