Футболіст влаштував на полі "симуляцію століття". Відео

16,0 т.
Росбін Рамос влаштував симуляцію з каменем

Курйозний епізод трапився в матчі третього дивізіону чемпіонату Гватемали із футболу.

Венесуельський півзахисник "Батанекосу" Росбін Рамос у матчі проти "Депортіво Сан-Лоренсо Джогофут" (1:3) вирішив симулювати влучання каменю.

Вибравши момент, коли суддя відвернеться, Рамос узяв кинутий із трибуни снаряд, несильно вдарив ним себе в голову і почав качатися газоном, удаючи нелюдські муки.

Рамос хотів, щоб суддя вивів команди з поля, присудивши супернику технічну поразку, але не врахував, що цей момент потрапить на відео. Після того, як ролик став вірусним у мережі, в коментарях користувачі назвали момент "симуляцією століття".

Інцидентом також зацікавився футбольний дисциплінарний комітет Гватемали, виписавши "акторові" дискваліфікацію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше угорські футболісти влаштували найбезглуздішу симуляцію року. На 85-й хвилині, ведучи в рахунку 1:0, відразу три гравці "Д`єра" впали на полі у своєму штрафному майданчику і змусили рефері перервати матч.