Футболіст у відборі ЧС-2022 заробив "вилучення року", збираючись вкинути аут. Відео

30,4 т.
Джамал Луїс

Лівий захисник збірної Північної Ірландії Джамал Льюїс безглуздо підставив свою команду в матчі відбору на чемпіонат світу з футболу-2022 проти Швейцарії. 23-річний гравець "Ньюкасл Юнайтед" був вилучений із поля, намагаючись вкинути м'яч з ауту.

Джамал Льюїс покинув поле в першому таймі

На 37-й хвилині за рахунку 0:0 молодий футболіст вирішив для чогось потягнути час. Головний арбітр зустрічі Славко Вiнчич не оцінив це бажання і нагородив північноірландця заслуженим "гірчичником".

Славко Вiнчич

Оскільки в пасиві Льюїса вже була одна жовта картка, отримана 15 хвилинам раніше, то Джамал відразу з лінії поля вирушив у підтрибунні приміщення, закінчивши гру.

У коментарях в інтернеті цю ситуацію охрестили вилученням року.