Футболіст "Тоттенхема" забив фантастичний гол рабоною в дербі з "Арсеналом". Відео

Ерік Ламела

Півзахисник "Тоттенхема" Ерік Ламела відзначився неймовірним за красою голом у виїзному лондонському дербі проти "Арсеналу" в матчі англійської Прем'єр-ліги, але це не допомогло його команді зіграти навіть внічию (1:2).

Аргентинець вимушено вийшов на заміну на 19-й хвилині зустрічі, а вже на 33-й відкрив у ній рахунок. Після навісу в штрафний майданчик суперників і пасу від партнера він несподівано виконав удар рабоною, в результаті якого м'яч пролетів між ніг гравцеві "канонірів" і влетів у дальній кут без шансів для голкіпера.

Прямо перед перервою господарям вдалося відігратися після флангового прострілу і голу з рикошетом від захисника, а на 64-й хвилині "Арсенал" вийшов вперед завдяки холоднокровно реалізованому пенальті. Після цього гості залишилися в меншості й так і не зуміли уникнути поразки.

Завдяки перемозі "каноніри" наблизилися до "Тоттенхема" на відстань чотирьох очок і продовжують залишатися на 10-му місці в таблиці. Підопічні Жозе Моуріньо перебувають на 7-й позиції і відстають від зони Ліги чемпіонів на 6 пунктів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, півзахисник "Динамо" Сергій Сидорчук відзначився шедевральним голом у ворота "Зорі" в центральному матчі ще одного туру УПЛ.