Футболіст "Шахтаря" забив фантастичний гол "Реалу" у Лізі чемпіонів. Відео

13,6 т.
Геннадій Зубков

Півзахисник донецького "Шахтаря" Олександр Зубков відзначився приголомшливим ударом у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів проти мадридського "Реала". Епізод стався у першому таймі.

На 39-й хвилині за рахунку 2:0 на користь господарів вони пропустили єдину контратаку від українців. Мудрик запустив по флангу Михайличенка, той вирізав у штрафний майданчик, де Зубков у польоті бічними ножицями оформив шедевр.

Для 26-річного футболіста збірної України це стало 2-м забитим м'ячем за 7 поєдинків у всіх турнірах цього року.

Нагадаємо, що Зубков став гравцем донецького "Шахтаря" на початку серпня. Вихованець "гірників" повернувся до рідного клубу після трьох років виступів у складі угорського "Ференцвароша".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!