Форвард "Манчестер Юнайтед" забив неймовірний гол із 40 метрів. Відео

11,5 т.
Едінсон Кавані

Уругвайський нападник "Манчестер Юнайтед" Едінсон Кавані відзначився фантастичним дальнім ударом у матчі 37-го туру чемпіонату Англії проти "Фулхема".

Едінсон Кавані завдав точного удару

На 15-й хвилині голкіпер "червоних дияволів" Девід Де Хеа вибиваючи м'яч, зробив передачу на Фернандеша, а той видав ідеальний пас на хід одноклубнику.

Альфонс Ареоля

34-річний форвард збірної Уругваю наздогнав круглого й одним дотиком із 40 метрів відправив його чітко за комірець воротарю "Фулхема" Альфонсу Ареоля.

Цей шедевр став 9-м голом Кавані в 10 останніх матчах за МЮ у всіх турнірах.

Поєдинок у підсумку завершився з рахунком 1:1. На 76-й хвилині нічию для "Фулхема" врятував Браєн.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у січні цього року Кавані було дискваліфіковано на три матчі й оштрафовано на 100 тисяч фунтів (~ 137000 доларів) за пост у своєму Instagram. Окрім того, 33-річний гравець зобов'язаний пройти освітній курс онлайн.