Футболіст "Динамо" забив гол-шедевр ударом рабоною в молодіжній УПЛ. Відео

5,1 т.
Гравці 'Динамо' святкують гол

Півзахисник "Динамо" Назар Волошин відзначився чудовим голом у ворота "Ворскли" (4:2) у виїзному матчі 24-го туру молодіжної української Прем'єр-ліги (УПЛ).

На офіційному YouTube-каналі київського клубу з'явилося відео забитого м'яча, який дозволив довести рахунок в матчі до 4:1 на користь столичної команди на 40-й хвилині зустрічі. Бразильський легіонер "Динамо" Клейтон пробив у дальній кут з меж штрафного майданчика, його удар відбив голкіпер полтавчан Павло Ісенко, але першим на добиванні опинився Волошин, який ударом рабоною відправив ігровий снаряд у сітку.

У другому таймі "Ворсклі" вдалося відквитати один гол, але на більше полтавців не вистачило.

Перемога принесла киянам дострокову перемогу в молодіжній УПЛ за два тури до кінця сезону, оскільки в паралельному матчі "Шахтар" зіграв внічию з "Дніпром-1" з рахунком 1:1.

Таблиця молодіжної УПЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Динамо" U-21 здійснило фантастичний камбек у поєдинку зі "Львовом", забивши чотири голи за останні десять хвилин і вигравши з результатом 4:2.