Футболіст "Динамо" U-19 спровокував масову бійку та зірвав матч. Відео

5,4 т.
Самба Діалло

Сенегальський легіонер юнацької команди "Динамо" Самба Діалло став призвідником бійки на зборах у Туреччині. Інцидент стався на останніх секундах гри із місцевим "Антяльяспором", повідомляє пресслужба чемпіонів України.

На 86-й хвилині господарі зрівняли рахунок 2:2, а в наступній атаці Діалло зробив ривок ледь не з центру поля, зміг обіграти голкіпера та забити переможний гол. Рефері взяття воріт скасував, зафіксувавши у 18-річного сенегальця офсайд.

Це настільки обурило футболіста, що він не зміг упоратися з емоціями. Якогось моменту конфлікт із суперником вийшов з-під контролю і переріс у масову бійку.

Самба Діалло спровокував бійку

Рефері вирішив не догравати останні хвилини зустрічі, завершивши її достроково. Підсумковий рахунок 2:2.

Самба Діалло у грі "Динамо" та "Бенфіки".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Діалло зізнався, що не знає, якої національності його агент. 18-річний сенегалець розповів, як опинився в Україні, приїхавши з Африки минулого літа.

Динамівець Самба Діалло

Наприкінці минулого року Діалло цікавилися скаути німецької "Баварії". Сталося це після матчів Юнацької ліги УЄФА, в якій атакувальний півзахисник виявив себе з найкращого боку.