Футболіст "Челсі" зламав палець під час голу "Тоттенгему" у півфіналі Кубка ліги

4,2 т.
Футболіст 'Челсі' зламав палець під час голу 'Тоттенгему' у півфіналі Кубка ліги

Незвичайною подією ознаменувався перший півфінальний матч Кубка англійської футбольної ліги між "Челсі" та "Тоттенгемом", який пройшов у Лондоні увечері 5 січня. Атакуючий півзахисник "Челсі" Кай Хаверц забив м'яч на п'ятій хвилині, впавши через воротаря, потім потрапив до обіймів партнерів і... опинився зі зламаним пальцем.

В який саме момент німець пошкодив руку, одразу було незрозуміло: чи то при падінні, чи то вже під час святкування. Швидше за все, при зіткненні з голкіпером.

Пальцем німця.

Футболісту одразу знадобилася допомога лікарів, але він не залишив поле. Втім, у перерві головний тренер "Челсі" Томас Тухель таки замінив Кая на співвітчизника Тімо Вернера.

Травма пальця Хаверца.

Після гри у коментарі ВВС німецький наставник повідомив, що Хаверц зламав палець. "Він відіграв перший тайм з болем. Сподіваюся, це не стане для нього великою проблемою і Кай зможе повернутися в гру", – сказав Тухель.

А зустріч завершилася перемогою "Челсі" з рахунком 2:0. Другий м'яч на 34-й хвилині у свої ворота направив Бен Девіс, засмутивши італійського керманича "Тоттенгема" Антоніо Конте, який нещодавно тренував "синіх". До вашої уваги – найкращі моменти гри на "Стемфорд Брідж".

На цій стадії протистояння складається із двох матчів. Повторне "побачення" пройде на арені "Шпор" 12 січня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно "Челсі" та "Ліверпуль" видали феєрію в АПЛ.